polski slovak
Wersja dla słabowidzących
 mapa serwisu
Strona główna  >  Aktualności
Aktualności
26.09.2012
KONFERENCJA EWT - DOŚWIADCZENIA I PERSPEKTYWY
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego zaprasza na konferencję Europejska Współpraca Terytorialna - doświadczenia i perspektywy. Celem spotkania jest zaprezentowanie EWT jako ważnego, skutecznego i atrakcyjnego instrumentu rozwoju regionalnego w kontekście toczącej się w Unii Europejskiej debaty o charakterze i kształcie programów po 2013 roku. Konferencja odbędzie się 25 października 2012 we Wrocławiu w Hotelu Mercure.

Zaproszenie skierowane jest przede wszystkim do przedstawicieli samorządów wojewódzkich i lokalnych, środowisk naukowych, instytucji otoczenia biznesu i przedsiębiorców, a także organizacji pozarządowych. Wprowadzeniem do konferencji będzie film przedstawiający projekty realizowane przez polskich partnerów we współpracy z instytucjami zagranicznymi w ramach różnych programów EWT. Pokazanie osiągnięć projektów i pozytywnych doświadczeń beneficjentów powiązane będzie z wymianą poglądów na temat wyzwań współpracy terytorialnej w przyszłości. Debata o przyszłych programach toczyć się będzie na szczeblu ministrów w ramach panelu dyskusyjnego z udziałem przedstawicieli państw, wspólnie z którymi Polska realizuje programy EWT, a następnie kontynuowana będzie z udziałem uczestników spotkania.

Konferencja będzie także okazją do przedstawienia szerszej publiczności stanu prac nad nowymi programami i wyników ekspertyzy "Wyzwania i cele dla programów współpracy transgranicznej z udziałem Polski po 2013 roku".

Informacje organizacyjne:

  • o możliwości udziału w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń;
  • udział w seminarium jest bezpłatny;
  • organizatorzy nie pokrywają kosztów podróży i noclegu uczestników konferencji;
  • w wypadku nieotrzymania w terminie zgłoszenia rejestracyjnego (on-line lub formularza) nie gwarantujemy możliwości udziału w spotkaniu;
  • język spotkania: polski, angielski, niemiecki.

Przejdź do strony z formularzem rejestracyjnym

Zainteresowani uczestnicy proszeni są o zarejestrowanie się w trybie on-line lub przysłanie wypełnionego formularza drogą elektroniczną na adres Barbara.Bialas@mrr.gov.pl lub faksem na nr 32 253 73 76 nie później niż do 5 października 2012 r.

 Formularz

 Program konferencji


zobacz wszystkie aktualności

map
Baza projektow
FORMATY PLIKÓW DO POBRANIA
 
rss
...partnerstwo dla wspólnego rozwoju...
Współfinansowane z
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
   Unia Europejska
 
© 2009-2020 Centrum Projektów Europejskich CMS, internet ART
Ta strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Odwiedzając tą stronę zgadzają się Państwo na warunki ich wykorzystywania. Mogą Państwo zablokować pliki cookies w ustawieniach przeglądarki.