polski slovak
Wersja dla słabowidzących
 mapa serwisu
Strona główna  >  Aktualności
Aktualności
05.06.2013
EKSPERTYZA – ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego Rzeczpospolitej Polskiej zaprasza do składania ofert na przygotowanie ekspertyzy dotyczącej części strategicznej Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2014-2020.

Wstępne oferty należy przesyłać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres

Agnieszka.Gintowt-Dziewaltowska@mrr.gov.pl

do dnia 12 czerwca 2013 r., do godziny 16:00, wpisując w temacie maila: „Oferta wstępna – strategia dla Programu PL-SK”.

Oferty mogą być składane w języku polskim, słowackim lub angielskim. W  celu zapewnienia porównywalności wszystkich ofert, Zamawiający zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z właściwymi Oferentami w celu uzupełnienia lub doprecyzowania treści ofert. Zamawiający zastrzega sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi przez siebie Oferentami w celu ewentualnego negocjowania warunków realizacji zamówienia, jak również do anulowania swojego zapytania bez podania przyczyny.

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego zawiera umowy na podstawie własnych wzorów umów stosowanych w ministerstwie.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

 

Szczegółowy Opis Zamówienia

 


zobacz wszystkie aktualności

map
Baza projektow
FORMATY PLIKÓW DO POBRANIA
 
rss
...partnerstwo dla wspólnego rozwoju...
Współfinansowane z
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
   Unia Europejska
 
© 2009-2023 Centrum Projektów Europejskich CMS, internet ART
Ta strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Odwiedzając tą stronę zgadzają się Państwo na warunki ich wykorzystywania. Mogą Państwo zablokować pliki cookies w ustawieniach przeglądarki.