polski slovak
Wersja dla słabowidzących
 mapa serwisu
Strona główna  >  Aktualności
Aktualności
25.04.2014
TRWAJĄ KONSULTACJE PUBLICZNE PROJEKTU PROGRAMU PLSK 2014 – 2020
Trwają konsultacje publiczne projektu Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2014 – 2020. Już dzisiaj zarejestruj się na konferencję konsultacyjną, która odbędzie się 14 maja br. w Nowym Targu. Potencjalnych beneficjentów przyszłego Programu zachęcamy jednocześnie do udziału w badaniu ankietowym dotyczącym wskazania działań planowanych w ramach przyszłej współpracy.

Trwają konsultacje publiczne projektu Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2014 – 2020 (Program PL-SK 2014-2020), które potrwają do 22 maja br. Konsultacje mają na celu zebranie opinii i uwag na temat kierunków wsparcia proponowanych w ramach Programu.

W ramach konsultacji publicznych:

-uwagi do projektu Programu przyjmowane są za pomocą formularza zgłaszania uwag;

- 14 maja br. w Nowym Targu, w Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej, ul. Kokoszków 71 odbędzie się konferencja konsultacyjna;

-prowadzone jest badanie ankietowe dotyczące wskazania działań planowanych w ramach przyszłej współpracy.

W konsultacjach mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani, a w szczególności przedstawiciele samorządów terytorialnych, partnerów społeczno-gospodarczych, administracji rządowej, organizacji pozarządowych i środowisk akademickich.

W celu zapoznania się z projektem Programu 2014-2020 prosimy o pobranie dokumentu zamieszczonego poniżej.

Uwagi do projektu Programu

Aby zgłosić uwagi na temat projektu Programu, prosimy o wypełnienie on-line formularza zgłaszania uwag zamieszczonego poniżej lub wzięcie udziału w konferencji konsultacyjnej. Uwagi zgłoszone
w inny sposób zostaną automatycznie wyłączone z procesu ich rozpatrywania.

Termin zgłaszania uwag upływa 22 maja 2014 r.

Konferencja konsultacyjna

Aby wziąć udział w konferencji, prosimy o dokonanie rejestracji on-line poprzez podany niżej link. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Podczas konferencji zapewnione jest tłumaczenie z/na język polski/język słowacki.

Badanie ankietowe

Serdecznie zapraszamy potencjalnych beneficjentów polskich oraz słowackich przyszłego Programu do udziału w badaniu ankietowym dotyczącym wskazania działań planowanych w ramach współpracy transgranicznej w nowej perspektywie finansowej Unii Europejskiej 2014-2020. Celem badania jest pozyskanie wiedzy na temat potencjalnych projektów w poszczególnych obszarach wsparcia, a także potencjału do realizacji wspólnych przedsięwzięć na pograniczu polsko-słowackim w nowym okresie programowym. Ankietę prosimy wypełnić na załączonym formularzu dostępnym
w formie on-line, w terminie do 22 maja br.

Rozpatrzenie uwag

Po zakończeniu konsultacji wszystkie uwagi zgłoszone w czasie ich trwania zostaną rozpatrzone w trakcie prac nad ostateczną wersją Programu na lata 2014-2020. Sprawozdanie z przebiegu i wyników  konsultacji publicznych zostanie opublikowane na stronie internetowej www.ewt.gov.pl w ciągu 30 dni od dnia ich zakończenia.

 

 

Pobierz pliki:

  PROJEKT PROGRAMU PL-SK 2014-2020 (1,25MB)

   PROGRAM KONFERENCJI KONSULTACYJNEJ (167KB)

Wyświetl formularz uwag do projektu Programu_wersja PL:

https://konsultacje.mrr.gov.pl/bazy/konsultacje-spoleczne/eaplikacja-konsultacje.nsf/document.xsp?unid=A718D37B8DEDD12FC1257CB400211D04

Rejestracja na konferencję konsultacyjną:

https://www.ewt.gov.pl/rejestracjaplsk/Strony/rejestracja_PL.aspx

Wyświetl ankietę dot. planowanych projektów

            https://ankieta.mir.gov.pl/index.php/126683

 

Zobacz więcej:

https://www.ewt.gov.pl/konfszkol/Strony/konsultacje_publiczne_PWT_PLSK_2014_2020.aspx

 


zobacz wszystkie aktualności

map
Baza projektow
FORMATY PLIKÓW DO POBRANIA
 
rss
...partnerstwo dla wspólnego rozwoju...
Współfinansowane z
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
   Unia Europejska
 
© 2009-2023 Centrum Projektów Europejskich CMS, internet ART
Ta strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Odwiedzając tą stronę zgadzają się Państwo na warunki ich wykorzystywania. Mogą Państwo zablokować pliki cookies w ustawieniach przeglądarki.