polski slovak
Wersja dla słabowidzących
 mapa serwisu
Strona główna  >  Aktualności
Aktualności
13.05.2014
TRWAJĄ KONSULTACJE PUBLICZNE PROJEKTU PROGRAMU PLSK 2014 – 2020
Trwają konsultacje publiczne projektu Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2014 – 2020. Potencjalnych beneficjentów przyszłego Programu zachęcamy jednocześnie do udziału w badaniu ankietowym dotyczącym wskazania działań planowanych w ramach przyszłej współpracy.

Konsultacje publiczne projektu Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2014 – 2020 (Program PL-SK 2014-2020 potrwają do 22 maja br. Konsultacje mają na celu zebranie opinii i uwag na temat kierunków wsparcia proponowanych w ramach Programu.

W ramach konsultacji publicznych:

-uwagi do projektu Programu przyjmowane są za pomocą formularza zgłaszania uwag;

-prowadzone jest badanie ankietowe dotyczące wskazania działań planowanych w ramach przyszłej współpracy.

 

W konsultacjach mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani, a w szczególności przedstawiciele samorządów terytorialnych, partnerów społeczno-gospodarczych, administracji rządowej, organizacji pozarządowych i środowisk akademickich.

W celu zapoznania się z projektem Programu 2014-2020 prosimy o pobranie dokumentu zamieszczonego poniżej.

Uwagi do projektu Programu

Aby zgłosić uwagi na temat projektu Programu, prosimy o wypełnienie on-line formularza zgłaszania uwag zamieszczonego poniżej lub wzięcie udziału w konferencji konsultacyjnej. Uwagi zgłoszone w inny sposób zostaną automatycznie wyłączone z procesu ich rozpatrywania.

Termin zgłaszania uwag upływa 22 maja 2014 r.

Badanie ankietowe

Serdecznie zapraszamy potencjalnych beneficjentów polskich oraz słowackich przyszłego Programu do udziału w badaniu ankietowym dotyczącym wskazania działań planowanych w ramach współpracy transgranicznej w nowej perspektywie finansowej Unii Europejskiej 2014-2020. Celem badania jest pozyskanie wiedzy na temat potencjalnych projektów w poszczególnych obszarach wsparcia, a także potencjału do realizacji wspólnych przedsięwzięć na pograniczu polsko-słowackim w nowym okresie programowym. Ankietę prosimy wypełnić na załączonym formularzu dostępnym w formie on-line, w terminie do 22 maja br.

Rozpatrzenie uwag

Po zakończeniu konsultacji wszystkie uwagi zgłoszone w czasie ich trwania zostaną rozpatrzone w trakcie prac nad ostateczną wersją Programu na lata 2014-2020. Sprawozdanie z przebiegu i wyników  konsultacji publicznych zostanie opublikowane na stronie internetowej www.ewt.gov.pl w ciągu 30 dni od dnia ich zakończenia.

 

Pobierz plik:

  PROJEKT PROGRAMU PL-SK 2014-2020 (1,25MB)

Wyświetl formularz uwag do projektu Programu_wersja PL:

https://konsultacje.mrr.gov.pl/bazy/konsultacje-spoleczne/eaplikacja-konsultacje.nsf/document.xsp?unid=A718D37B8DEDD12FC1257CB400211D04

Wyświetl ankietę dot. planowanych projektów

            https://ankieta.mir.gov.pl/index.php/126683

Zobacz więcej:

 https://www.ewt.gov.pl/konfszkol/Strony/konsultacje_publiczne_PWT_PLSK_2014_2020.aspx

 

 

 


zobacz wszystkie aktualności

map
Baza projektow
FORMATY PLIKÓW DO POBRANIA
 
rss
...partnerstwo dla wspólnego rozwoju...
Współfinansowane z
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
   Unia Europejska
 
© 2009-2023 Centrum Projektów Europejskich CMS, internet ART
Ta strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Odwiedzając tą stronę zgadzają się Państwo na warunki ich wykorzystywania. Mogą Państwo zablokować pliki cookies w ustawieniach przeglądarki.