polski slovak
Wersja dla słabowidzących
 mapa serwisu
Strona główna  >  Aktualności
Aktualności
26.05.2014
SFILMUJ KORZYŚCI WSPÓŁPRACY PONAD GRANICAMI I WEŹ UDZIAŁ W MIĘDZYNARODOWYM WYDARZENIU W MEDIOLANIE
W ramach tegorocznych obchodów Dnia Europejskiej Współpracy (ETC Day), Interact ogłosił konkurs video "Border issues, border solutions", w którym udział może wziąć każdy chętny. Wystarczy przesłać do 15 lipca 2014 r. filmik, który będzie promował korzyści płynące ze współpracy terytorialnej.

W konkursie mogą uczestniczyć zarówno indywidualne osoby, jak i beneficjenci projektów i programy Europejskiej Współpracy Terytorialnej i Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa i Partnerstwa. Filmy amatorskie (kręcone kamerą, aparatem fotograficznym lub telefonem) bądź profesjonalne, o maksymalnej długości 3 minut, powinny podkreślać zmiany wynikające ze współpracy ponad granicami i koncentrować się wokół projektów realizowanych w latach 2007-2013.
 
Nagrodą jest zaproszenie na wydarzenie otwierające Dzień Europejskiej Współpracy do Mediolanu oraz opłacenie kosztów podróży i pobytu. Szczegóły i rejestracja w konkursie na stronie
http://voting.ecday.eu/

Dzień Europejskiej Współpracy (ETC Day), który przypada 21 września, to święto programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej i Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa i Partnerstwa. Tego dnia na całym świecie, także w Polsce, organizowane są wydarzenia podkreślające osiągnięcia tych programów.


zobacz wszystkie aktualności

map
Baza projektow
FORMATY PLIKÓW DO POBRANIA
 
rss
...partnerstwo dla wspólnego rozwoju...
Współfinansowane z
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
   Unia Europejska
 
© 2009-2023 Centrum Projektów Europejskich CMS, internet ART
Ta strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Odwiedzając tą stronę zgadzają się Państwo na warunki ich wykorzystywania. Mogą Państwo zablokować pliki cookies w ustawieniach przeglądarki.