polski slovak
Wersja dla słabowidzących
 mapa serwisu
Strona główna  >  Aktualności
Aktualności
02.12.2014
DEBATA O WSPÓŁPRACY POLSKO-SŁOWACKIEJ
Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Krakowie organizuje debatę poświęconą polsko-słowackiej współpracy, w tym współpracy transgranicznej. Do udziału w debacie zaprasza w szczególności przedstawicieli gmin, powiatów oraz organizacji pozarządowych współpracujących z partnerami słowackimi lub pragnącymi nawiązać z nimi współpracę, jak również studentów, naukowców i wszystkie osoby zainteresowane relacjami polsko-słowackimi.

Celem debaty jest dokonanie bilansu dotychczasowej współpracy polsko-słowackiej w kontekście przypadających w 2014 roku rocznic (10-lecie wstąpienia do Unii Europejskiej, okrągłe rocznice członkostwa w NATO, 20-lecie działalności Związku Euroregion „Tatry” ). W ramach dyskusji zarysowane zostaną priorytety współpracy w bieżącej i prognozowanej sytuacji społeczno-ekonomicznej obu krajów.

Wydarzenie odbędzie się 5 grudnia br.w godz. 11:00-14:00 w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie (Rynek Główny 25).

Udział w debacie jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja:

http://rodm-krakow.pl/debata/

Spotkanie będzie okazją do wymiany dobrych praktyk oraz do zapoznania się z istniejącymi finansowymi i pozafinansowymi narzędziami współpracy.

Program debaty (397KB)


zobacz wszystkie aktualności

map
Baza projektow
FORMATY PLIKÓW DO POBRANIA
 
rss
...partnerstwo dla wspólnego rozwoju...
Współfinansowane z
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
   Unia Europejska
 
© 2009-2023 Centrum Projektów Europejskich CMS, internet ART
Ta strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Odwiedzając tą stronę zgadzają się Państwo na warunki ich wykorzystywania. Mogą Państwo zablokować pliki cookies w ustawieniach przeglądarki.