polski slovak
Wersja dla słabowidzących
 mapa serwisu
Strona główna  >  Aktualności
Aktualności
02.02.2011
KONFERENCJA ROCZNA
26 stycznia 2011 roku w Martinie w Kraju Żylińskim odbyła się roczna konferencja Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013. Zaprezentowany został bieżący stan realizacji Programu, zaprezentowano rezultaty już zakończonych projektów, przedstawiono nowe projekty, które uzyskały dofinansowanie w ramach II naboru projektów oraz omówiono pierwsze efekty projektu parasolowego, w ramach którego wspierane są inicjatywy lokalne zwane „mikroprojektami”.

Mówiono o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości polsko-słowackiej współpracy, wymieniano doświadczenia i pomysły. Poniżej zamieszczamy prezentacje przedstawiane podczas konferencji i galerię zdjęć.  Zapraszamy też do lektury najnowszego numeru newslettera Programu. Jest on dostępny w zakładce Newsletter.

 Bieżący stan realizacji Programu PL-SK

 Przeszłość, teraźniejszość , przyszłość polsko-słowackiej współpracy

 Czerwony Klasztor „Budowa transgranicznej ścieżki spa  cerowej w Czerwonym Klasztorze i Sromowcach Niżnych łączącej obiekty słowacko-polskiego pogranicza”

 Gmina Miejska Jarosław „Zielone dziedzictwo – parki Jarosławia i Humennego”

 Żyliński Kraj Samorządowy „Tworzenie przestrzeni dla kultury i sztuki bez granic – modernizacja Teatru w Žilinie oraz Pałacu w Kozach”

 Muzeum Narodowe w Krakowie „Muzyka pod Tatrami”

 Parafia w Szlachtowej „„Ochrona dziedzictwa kulturowego w obrębie Pienińskiego Parku Narodowego po stronie Polskiej i Słowackiej w kościołach w: Jaworkach, Údolu i Leśnicy wraz z ochroną nietoperzy - podkowców małych zamieszkujących strychy tych kościołów”

 K7-przewodnicy psów „Wzmocnienie współpracy ratowników słowackich i polskich = większe bezpieczeństwo po obu stronach granicy”

  

 

 

 

 

 


zobacz wszystkie aktualności

map
Baza projektow
FORMATY PLIKÓW DO POBRANIA
 
rss
...partnerstwo dla wspólnego rozwoju...
Współfinansowane z
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
   Unia Europejska
 
© 2009-2023 Centrum Projektów Europejskich CMS, internet ART
Ta strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Odwiedzając tą stronę zgadzają się Państwo na warunki ich wykorzystywania. Mogą Państwo zablokować pliki cookies w ustawieniach przeglądarki.