polski slovak
Wersja dla słabowidzących
 mapa serwisu
Strona główna  >  Aktualności
Aktualności
16.09.2008
Wyjaśnienie dotyczące pierwszego naboru projektów do dofinansowania w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska - Republika Słowacka 2007 - 2013
Wyjaśnienie do ogłoszenia dotyczącego pierwszego naboru projektów do dofinansowania w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007–2013, informujące o właściwej intepretacji kwoty umieszczonej w ww. ogłoszeniu.
Wyjaśnienie do ogłoszenia dotyczącego pierwszego naboru projektów do dofinansowania w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska - Republika Słowacka 2007-2013, informujące o właściwej intepretacji kwoty umieszczonej w ww. ogłoszeniu.

W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi szacunkowej wartości środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) dostępnych w ramach pierwszego naboru projektów do dofinansowania w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska - Republika Słowacka 2007-2013 Instytucja Zarządzają wyjaśnia, co następuje:

Kwota umieszczona w ogłoszeniu dotyczącym pierwszego naboru wniosków do dofinansowania w ramach programu (20 mln Euro) nie stanowi limitu środków dostępnych w ramach naboru.

Wartość środków EFRR, które zostaną rozdysponowane w ramach naboru będzie uzależniona od jakości złożonych projektów.

W przypadku, gdy w ramach naboru zostanie złożonych wiele projektów wysokiej jakości, Komitet Monitorujący może podjąć decyzję zatwierdzającą projekty na kwotę wyższą niż kwota zamieszczona w ogłoszeniu o uruchomieniu naboru.

źródło: www.mrr.gov.pl


zobacz wszystkie aktualności

map
Baza projektow
FORMATY PLIKÓW DO POBRANIA
 
rss
...partnerstwo dla wspólnego rozwoju...
Współfinansowane z
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
   Unia Europejska
 
© 2009-2023 Centrum Projektów Europejskich CMS, internet ART
Ta strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Odwiedzając tą stronę zgadzają się Państwo na warunki ich wykorzystywania. Mogą Państwo zablokować pliki cookies w ustawieniach przeglądarki.