polski slovak
Wersja dla słabowidzących
 mapa serwisu
Strona główna  >  Aktualności
Aktualności
15.11.2011
NOWE DECYZJE KOMITETU MONITORUJĄCEGO
W dniu 03 listopada 2011 roku w Szczyrku odbyło się posiedzenie Komitetu Monitorującego Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013. Podczas posiedzenia członkowie Komitetu zapoznali się ze stanem wdrażania wszystkich osi priorytetowych oraz podjęli decyzje zapewniające dalsze efektywne wdrażanie Programu.

Komitet Monitorujący zdecydował, że do Partnerów Wiodących projektów, które w ubiegłym roku zatwierdzone zostały warunkowo, i w których potwierdzono ryzyko wystąpienia pomocy publicznej zostaną wysłane pisma określające warunki na jakich projekty mogą otrzymać dofinansowanie.

W przypadku, gdy Beneficjenci nie zaakceptują tych warunków, będzie to równoznaczne z odebraniem projektowi dofinansowania, zaś zwolnione środki zostaną zaproponowane kolejnym projektom znajdującym się na liście rezerwowej, które również zostaną poddane testowi ryzyka pomocy publicznej.

Ponadto Komitet Monitorujący

 1. Odrzucił wniosek Partnera Wiodącego projektu WTSL.01.02.00-84-125/08 (Obec Lučka) w sprawie wykorzystania oszczędności poprzetargowych przez Partnera Projektu Miasto i Gminę Piwniczną Zdrój.

  2. Zatwierdził do dofinansowania projekt Pomocy Technicznej polskiego Ministerstwa Finansów pełniącego funkcję Instytucji Audytowej w Programie.

zobacz wszystkie aktualności

map
Baza projektow
FORMATY PLIKÓW DO POBRANIA
 
rss
...partnerstwo dla wspólnego rozwoju...
Współfinansowane z
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
   Unia Europejska
 
© 2009-2023 Centrum Projektów Europejskich CMS, internet ART
Ta strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Odwiedzając tą stronę zgadzają się Państwo na warunki ich wykorzystywania. Mogą Państwo zablokować pliki cookies w ustawieniach przeglądarki.