polski slovak
Wersja dla słabowidzących
 mapa serwisu
Strona główna  >  Kontakt
Kontakt
E-mail: *
Temat:
Treść:
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.).

Administratorem danych jest Centrum Projektów Europejskich z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Domaniewskiej 39A. Dane przetwarzane są przez Wspólny Sekretariat Techniczny wyłącznie w celu wymiany informacji oraz obsługi korespondencji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a osobie, która wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania..
Wpisz kod z obrazka:
 
 

* pola wymagane

Powyższy formularz służy do kontaktu ze Wspólnym Sekretariatem Technicznym. Dodatkowo w zakładkach po lewej stronie znajdują się wyszczególnione instytucje zaangażowane we wdrażanie Programu wraz z danymi teleadresowymi osób do kontaktu.

map
Baza projektow
FORMATY PLIKÓW DO POBRANIA
 
rss
...partnerstwo dla wspólnego rozwoju...
Współfinansowane z
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
   Unia Europejska
 
© 2009-2023 Centrum Projektów Europejskich CMS, internet ART
Ta strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Odwiedzając tą stronę zgadzają się Państwo na warunki ich wykorzystywania. Mogą Państwo zablokować pliki cookies w ustawieniach przeglądarki.
test