polski slovak
Wersja dla słabowidzących
 mapa serwisu
Strona główna  >  Aktualności
Aktualności
05.05.2014
KONSULTACJE PUBLICZNE PROJEKTU PROGNOZY ODDZIAŁYWANIA NA ŚRODOWISKO DLA PROJEKTU PWT PLSK 2014-2020
Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju zaprasza do udziału w konsultacjach publicznych projektu Prognozy oddziaływania na środowisko dla projektu Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2014-2020. Uwagi dotyczące Prognozy można zgłaszać do 23 maja 2014 r.

Dokument jest podstawą prowadzonego postępowania w sprawie strategicznej oceny oddziaływania na środowisko. Głównym celem sporządzenia Prognozy jest ocena potencjalnych i rzeczywistych skutków realizacji Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2014-2020.

Konsultacje prowadzone są zgodnie z art. 54 ust. 2 ustawy z dnia 3 października 2008 roku o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko. Organem właściwym do rozpatrzenia uwag jest Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Departament Współpracy Terytorialnej.

Z dokumentacją w wersji papierowej można zapoznać się w siedzibie Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, ul. Wspólna 2/4, Warszawa, w godzinach pracy Urzędu, tj. 8.15-16.15, gdzie jest ona wyłożona do wglądu (przy recepcji na stojaku z materiałami informacyjnymi).

Uwagi dotyczące projektu Prognozy można zgłaszać za pomocą formularza zgłaszania uwag. Wypełniony formularz zgłaszania uwag zawierający uwagi i wnioski do projektu Prognozy należy przekazać w terminie do 23 maja 2014 r.:

- drogą elektroniczną na adres: konsultacjeplsk@mir.gov.pl

- w formie pisemnej na adres: Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Departament Współpracy Terytorialnej, ul. Wspólna 2/4, 00-926 Warszawa (w przypadku przekazania uwag za pośrednictwem poczty decyduje data wpływu pisma do MIiR)

- lub złożyć osobiście w siedzibie MIiR (kierując dokument do Departamentu Współpracy Terytorialnej) w godzinach pracy Urzędu, tj. 8.15-16.15.

Pobierz pliki:

Projekt Prognozy oddziaływania na środowisko projektu Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2014-2020 (6,53MB)

Projekt Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2014-2020 (1,14MB)

Formularz zgłaszania uwag (25,1KB)


zobacz wszystkie aktualności

map
Baza projektow
FORMATY PLIKÓW DO POBRANIA
 
rss
...partnerstwo dla wspólnego rozwoju...
Współfinansowane z
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
   Unia Europejska
 
© 2009-2023 Centrum Projektów Europejskich CMS, internet ART
Ta strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Odwiedzając tą stronę zgadzają się Państwo na warunki ich wykorzystywania. Mogą Państwo zablokować pliki cookies w ustawieniach przeglądarki.