polski slovak
Wersja dla słabowidzących
 mapa serwisu
Strona główna  >  Aktualności
Aktualności
17.12.2010
42 NOWE ZATWIERDZONE PROJEKTY
W dniach 14-15 grudnia 2010 roku odbyło się posiedzenie Komitetu Monitorującego Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013, podczas którego podjęta została decyzja o przyznaniu dofinansowania dla projektów złożonych w ramach II naboru wniosków.

Komitet Monitorujący podjął decyzję o dofinansowaniu 42 ze 155 projektów, które wcześniej otrzymały pozytywną ocenę techniczną i zostały rekomendowane do dofinansowania (projekty z grup A i B). Poniżej przedstawiamy listę projektów zatwierdzonych do dofinansowania.

 

 Lista projektów zatwierdzonych do dofinansowania

 

Ponadto Komitet Monitorujący podjął decyzję o utworzeniu listy rezerwowej. Projekty znajdujące się na liście rezerwowej będą mogły ewentualnie otrzymać dofinansowanie w przypadku pojawienia się oszczędności w Programie lub realokacji środków między priorytetami i tematami.

 

 Lista rezerwowa projektów w rozbiciu na osie i tematy

 


zobacz wszystkie aktualności

map
Baza projektow
FORMATY PLIKÓW DO POBRANIA
 
rss
...partnerstwo dla wspólnego rozwoju...
Współfinansowane z
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
   Unia Europejska
 
© 2009-2023 Centrum Projektów Europejskich CMS, internet ART
Ta strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Odwiedzając tą stronę zgadzają się Państwo na warunki ich wykorzystywania. Mogą Państwo zablokować pliki cookies w ustawieniach przeglądarki.