polski slovak
Wersja dla słabowidzących
 mapa serwisu
Strona główna  >  Aktualności
Aktualności
11.01.2011
KONFERENCJA ROCZNA
Wspólny Sekretariat Techniczny serdecznie zaprasza na konferencję roczną Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013, która odbędzie się w dniu 26.01.2011 w hotelu Turiec w Martinie (Republika Słowacka).

Głównym celem konferencji jest zaprezentowanie bieżącego stanu realizacji Programu. Konferencja będzie również okazją do  wymiany doświadczeń między uczestnikami Programu, prezentacji pierwszych efektów zrealizowanych projektów, prezentacji nowych projektów, które uzyskały dofinansowanie w ramach II naboru projektów oraz prezentacji pierwszych efektów projektu parasolowego w ramach którego wspierane są inicjatywy lokalne zwane „mikroprojektami”.  Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłaszanie uczestnictwa w konferencji do dnia 17.01. 2011 roku na adres asrokosz@plsk.eu


zobacz wszystkie aktualności

map
Baza projektow
FORMATY PLIKÓW DO POBRANIA
 
rss
...partnerstwo dla wspólnego rozwoju...
Współfinansowane z
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
   Unia Europejska
 
© 2009-2023 Centrum Projektów Europejskich CMS, internet ART
Ta strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Odwiedzając tą stronę zgadzają się Państwo na warunki ich wykorzystywania. Mogą Państwo zablokować pliki cookies w ustawieniach przeglądarki.