polski slovak
Wersja dla słabowidzących
 mapa serwisu
Strona główna  >  Aktualności
Aktualności
30.12.2008
Składanie poprawionej dokumentacji
Przestawiamy sposób składania dokumentacji do WST

Prosimy o złożenie projektu, który stanowi oryginał + 2 kopie ksero oryginału poświadczone za zgodność z oryginałem + wersja elektroniczna CD/DVD.

Oryginał stanowi wersja polska i słowacka formularza (jedna całość), i następnie kolejno załączniki 1, 2, 3 w obu wersjach językowych oraz wszelkie inne wymagane załączniki w jednym egzemplarzu dla każdego partnera. Prosimy nie składać załączników osobno do wersji polskiej i słowackiej, gdyż  w ten sposób dokumenty są dublowane. Prosimy dokumenty układać w sposób następujący: jeżeli polski partner wiodący to oryginał formularza polski, następnie formularz słowacki, załącznik 1 polski, załącznik 1 słowacki, załącznik 2 polski, załącznik 2 słowacki, załącznik 3 polski, załącznik 3 słowacki. Następnie prosimy składać kolejne załączniki w jednym egzemplarzu (z wyj. analizy ekonomiczno-finansowej, do której powinno zostać załączone tłumaczenie na drugi język) zgodnie z listą w punkcie 6 wniosku, po kolei dla wszystkich partnerów. Jeżeli partnerem wiodącym jest Słowak, prosimy o układanie dokumentów w odwrotnej kolejności.

Prosimy o potwierdzanie wszystkich kserokopii za zgodność z oryginałem za pomocą pieczęci „za zgodność z oryginałem” wraz z podpisem osoby upoważnionej, a  w przypadku braku pieczęci odręcznie. Kopie należy potwierdzać na każdej stronie lub na jednej stronie „od strony … do strony …”. Przykłady potwierdzania kopii w załączniku.

Dokumentację prosimy składać w segregatorach lub skoroszytach (3 sztuki = 1 oryginał i 2 kopie), podziurkowane, niezszyte, bezpośrednio wpięte do segregatora, bez koszulek.


zobacz wszystkie aktualności

map
Baza projektow
FORMATY PLIKÓW DO POBRANIA
 
rss
...partnerstwo dla wspólnego rozwoju...
Współfinansowane z
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
   Unia Europejska
 
© 2009-2023 Centrum Projektów Europejskich CMS, internet ART
Ta strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Odwiedzając tą stronę zgadzają się Państwo na warunki ich wykorzystywania. Mogą Państwo zablokować pliki cookies w ustawieniach przeglądarki.